هلدینگ سرمایه گذاری برشا

سرمایه گذاری در برشا؛ از شعار تا عمل

هلدینگ سرمایه گذاری برشا در سال 1393 متولد شد و با گذشت افزون بر 7 سال از فعالیت موثر خود در حوزه های گوناگون توانسته است پیرو منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه “مسئولان برای ایجاد اشتغال شب و روز نشناسند” برای بیش از3000 نفر نیروی توانمند و متخصص فرصت شغلی ایجاد کند.

این مجموعه کارآفرین و اشتغال محور در ادامه فعالیت خود را با زیر مجموعه های به شرح ذیل آغاز کرد:

  • افرا صنوبر سبز ایرانیان ” در زمینه تولید چوب پزشکی و بستنی ( تامین چوب بستنی میهن)
  • مجتمع کشت و صنعت دام دشت ” در زمینه تولید و تامین شیر هلدینگ معظم میهن
  • کشتارگاه دام سالم فجر آسیا ” در زمینه کشتار دام سبک و سنگین
  • سام سازه آتیه پایدار ” در زمینه پروژه های عمرانی
  • سرزمین گوشت پارسیان ” در زمینه توزیع و فروش محصولات پروتئینی با برند “رویال طعم” و “نیترو پروتئین”
  • کشتارگاه مرغ زر ماکیان مزرعه سبز ” با فعالیت در حوزه کشتار و بسته بندی و تولید ، پرورش و توزیع انواع مرغ گوشتی و تخمگذار و مرغ مادر و انواع ماکیان مانند بوقلمون تولید، بسته بندی، فریز
  • پایدار تجارت فولاد ثمین ” در زمینه تولید فلز
  • دام سالم مزرعه بان ” در زمینه بسته بندی خوراک دام
  • سرزمین پروتئین قبیله پارسی ” در زمینه فروشگاه های پروتئینی

هلدینگ سرمایه گذاری برشا بهره گیری از مجرب‌ترین متخصصین کشور در زمینه های فروش، بازاریابی، مالی و اقتصادی و دیگر دپارتمان ها، مهمترین وجه تمایز این هلدینگ به شمار می رود و اساس این سازمان بروز و مدرن، سرمایه گذاری در تمامی ابعاد برای کاهش وابستگی و رسیدن به خودکفایی در تامین نیازهای کشور است.
این هلدینگ با رهبری خبره ترین و توانمندترین مدیران اقتصادی کشور، شامل جناب مهندس علی پایداری رئیس هیئت مدیره، جناب آقای دکتر دارابی مدیریت عامل و نائب رئیس هیئت مدیره، سرکار خانم پایداری معاونت بازاریابی و عضو هیئت مدیره تمرکز خود را بر ایجاد فرصت های شغلی برای هم میهنان ایران اسلامی با تاکید بر اهداف توسعه ای بکار برده است.

موفقیت در بازار رقابتی، مستلزم هوش تجاری و سرمایه گذاری است و خلاقیت و نوآوری لازمه و پیش درآمدی بر توسعه، پیشرفت و تعالی یک سازمان و جامعه محسوب می شود. لذا آگاهی از متون و تکنیک های آن برای مدیران و کارمندان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
سنگ بنای هلدینگ برشا، بر پایه بهره وری به همراه خلاقیت و نوآوری تعریف شده است تا با بهره جویی از این مزیت ها، مجموعه ای توسعه یافته، پویا و پیشرو با تکیه بر توانایی منابع انسانی خود، یک زندگی لذت بخش با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، متناسب با ذائقه و سلیقه ایرانی به هموطنان خود هدیه دهد.
در معنی و مفهوم “برشا”، که تلفیقی از چهار واژه (بشارت، رشادت، شهامت و امید) است، مفاهیمی عالی از”بشارت” به معنای خبر خوش دادن، “رشادت” به معنی قدرت و شجاعت، “شهامت” به معنای توانائی و “امید” به آینده را می توان درک و استنباط کرد.
از آنجاکه ارائه بهترین کیفیت و خدمات بهینه در هلدینگ سرمایه گذاری برشا، مهمترین اصل به شمار می رود، این هلدینگ رضایتمندی و اعتماد مشتریان را مزیت کلیدی خود می داند و به پشتوانه 40 سال تجربه و پیشتازی در صنعت لبنیات در تلاش است تا بخش اعظمی از نیاز اساسی و روزمره هم میهنان خود را با تولید کیفی و قیممت مناسب تامین نماید و در تحقق این هدف متعالی خود یاوری یکتای یگانه و نگاه ویژه جناب آقای حاج ایوب پایداری بنیانگذار هلدینگ معظم میهن مهمترین پشتوانه ما در این مسیر پرفراز و نشیب بوده است.
رجای واثق داریم با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم، سعی وافر خود را در تمامی زیر مجموعه های این هلدینگ به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری، خلاقیت و شکوفایی بوده و خدماتی در خور و شایسته ملت بزرگ ایران و مخاطبین خود در بازارهای جهانی خود به منصه ظهور برسانیم.

شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ برشا

با سالها تجربه در زمینه کسب و کار، شرکت ما شما را به عهده دارد